| dyanne a întrebat:

ma numesc diana si am balul peste 1 luna...as vrea sa imi dati si mie exemple de cateva tinute. d seara si de zi ...chiar nu am inspiratie.:-s...nu sunt foarte inalta...multumesc anticipat :*:*:*:*

5 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Un tricou.maieu...o pereche de blugi scurtzi si cizme sau botine :X
o rochita lejera... (nu de gala...nu f eleganta)
O pereche de colanti si o bluza lunga big grin
etc... :*
sa imi spui cum te imbraci pana la urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinuta 1: o pereche de pantaloni de culoare inchisa, model capri (pana la jumatatea gambei, care sa nu fie foarte stramti; pot fi din stofa, catifea sau satin) + un maieu negru + o curea cu o catarama speciala (cu cristale, de exemplu) + pantofi cu toc de 3 cm + accesorii (multe bratari subtiri metalice, cercei lungi);

- Tinuta 2: jeansi negri, cu croiala boot-cut + un top gri deschis, cu detalii arginitii (brodat cu paiete) + balerini cu botul rotund, negri sau argintii + cercei lungi de argint;

- Tinuta 3: jeansi gri inchis sau negri + o bluza neagra stil tunica (acopera soldurile, poate fi asimetrica si/ sau cu un umar descoperit) + balerini negri cu varful ascutit + geanta si accesorii argintii.
http://images.google.ro/......tp?/imgres

| selena_5624 a răspuns:

Pai nish nu stiu ce sa zic uite pe saitul asta www.haine.md...sper satz placa sunte de toate http://www.haine.md/index.php/home?page=shop.browse&category_id=46

| dyanne explică:

App...scz...am uitat un detaliu ff important...particip la miss boboc raised eyebrows...:-s

| dyanne explică:

App...scz..am uitat un detaliu ff important..particip la miss bobocraised eyebrows...