| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc ioana si am 12 ani, 60 de kilograme si 1.59 m inaltime.toti baietii pe care ii cunosc ma fac grasa si urata(mai ales din cauza nasului meu care un pic mai mare ). si intr-adevar am burta mai mare decat ar trebui sa fie iar picioarele sunt si ele mai mari...as vrea sa ma ajutati... ce m-ar putea ajuta sa slabesc fara pastile intr-un timp scurt? dau fundita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Damii a răspuns:

Buna! Pai...ai grija la ce mananci! Mai bine cate putin din toate! Nu trebuie sa mananci foarte mult, incearca sa mananci mai putin de cat mancai! Si nu in ultimul rand... sport! Poti face gimnastica, poti alerga! Sunt multe posibilitati! Inca ceva: rusine la aia care iti spun asa! Urat din partea lor!

5 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Pune mina si fa sport lasa nasul in pace, pune burta pe carte ca nu vine sf lumii Sac fara de petec nu am pomenit si la 12 ani zilele nu au intrat in sac

| Scumpi3 a răspuns (pentru Danutza27):

laughing chiar asa Ioana?

| Scumpi3 a răspuns:

Chiar asa?laughing)

| Scumpi3 a răspuns:

Pasarele este foarte calatoarelaughing))

| Scumpi3 a răspuns:

Dai anunturi pe TPU nebun`olaughing))