| ionela_4497 a întrebat:

Buna ma numesc ionela am 17 anisori merg pe 18 am fost insarcinata am facut avort in decembrie 2010 pe 2 doctorul mi-a dat un tratament eu nu l-am cam respectat a treia zi dupa avort am facut sex neprotejat dar nu am ramas insarcinata acum imi doresc un bebe dar nu ramancryingcryingva rog ajutati-ma multumesc

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

Probabil si nerspectarea tratamentului si faptul ca ai facut sex neprotejat contribuie la chestia asta.Totusi,trebuie sa mergi la un ginecolog.