| ionelapetrisor a întrebat:

Buna ma numesc ionela si am un prieten si cred ca ma inseala spuneti-mi va rog cum sa fac sa aflu daca e adevarat.

Răspuns Câştigător
| A4DrIAn a răspuns:

Urmatestel intr-o zi toata ziua dar ai grija sa nu te prinda fi foarte atenta, iar daca ajunge inaintea ta acas spune-i ca ai fost la (prietene, cooafor) sau altundeva!
Spor.
Si daca il prinzi sa nu sari cu gura pe el incearca sa vezi cat o sa te mai insele.
Si dupa il iei prin surprindere si ii zici:
Iesti chiar nesimitit! Ma minti de atat timp aiuritule si nu ai stiut ca eu stiu asta!
Bafta
Funda?

1 răspuns:
| Gabytzuu001 a răspuns:

Pune o fata care nu stie el ca e prietena ta sa se cunoasca cu el, sa se dea la el si aflii.
Verifica-i telefonul.