| myBitterOpinion a întrebat:

Ma numesc Sorina, am 17 ani si sunt in clasa a 12 a la profil de filologie. As vrea sa ma inscriu la facultatea de biologie din pitesti, am auzit ca se intra pe baza de dosar. Intrebarea mea: este cineva de aici student/a la aceasta facultate?
Ma poate indruma si pe mine? Multumeschappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sunt studenta dar nu stiu ce te nemultumeste. Eu am fost l; a director si am vb cu el.

| myBitterOpinion explică:

Buna! Nu ma nemultumeste nimic pentru ca inca nu sunt studentahappy eu vreau sa stiu mai multe despre facultate, despre admitere, ce cursuri se tin, intelegi? Daca poti sa imi zici cateva cuvinte, ti-as ramane recunoscatoare. Id meu: bittersweet_simphony@yahoo.com mersihappy