| Monique_3125 a întrebat:

Ma plictisesc cu prietenul meu... ce sa facem? in afara sa stam in fata calculatorului si sa ne uitam la vreun film.Multumeschappy

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Iesiti si voi sa va plimbati seara, mergeti la un suc la un restaurant, mancati floricele.merge-ti prin gradini.la plaja ca tot vine vara acum.se gasesc o gramada de ocupatii. daca continuati asa o sa va plictisiti, daca nu cumva deja v-ati plictisit

| Vizitiul a răspuns:

Iesiti in oras, plimbati-va prin parc, iesiti la un picnic, cate posibilitati nu sunt!

| Rebecca a răspuns:

Plimbare, petreceri, intalniri romantice, sex...big grin