| Maria9Maria a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva care cunoaste in de ajuns jocul de pe Hi5 " Barn Buddy"? Dau fundita! Cineva din lista de vecini, imi tot fura din ceea ce eu plantez chiar daca am caine. Cum sa procedez ca si eu sa-i rasplatesc cu aceiasi moneda? Adica daca tot imi fura, sa-i fur si eu chiar daca are caine. Ce metoda de furat exista la acest joc? Am auzit de tot felul de trucuri pentru a fura de la vecini, dar nu-mi iese. Va multumesc! Cu prietenie, Maria.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toate trucurile pe care le sti si de care zici ca nu merg, nu merg deoarece sau prins cei de la hi5 de chestia asta si a blocat toate aplicatiile astea.Deci,pentru moment, nu cred ca sunt trucuri noi de furat. Daca aflu ceva te anunt! Funda?

3 răspunsuri:
| adyymuresan a răspuns:

Copiaza linkul de mai jos si baga-l an bara sus acolo unde scrie http//www.google.com si vei castiga un iepurass http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| Gyk_8082 a răspuns:

Era una cu auto picker si faceai cumva din tastatura si iti dadea el singur si la unele nu reusea cainele sa apere...Cauta pe YouTube poate ai video.

| Miixx a răspuns:

Poate sa iti fure deoarece a vazut pe youtube un filmulet cum am vazut si eu si nu ai ce sa-i faci cel mai bine e sa afli acel vecin si sa il stergi din lista.