| Love06 a întrebat:

Buna,ma puteti ajuta cu ceva? Stiti o femeie grasa,grasa si la fata, bruneta cu par drept si mijlociu, nu prea lung.Cand am vazut-o nu avea breton.Are nas mai mic dar nari mari, buze subtiri si ochii rotunzi si negrii sau caprui.Are piept mare.Este tanara.Are un baietel de vreo 2-3 ani pe nume Nicolas.Femeia are un tatuaj la incheietura la mana stanga,cred ca cu o inima sau un trandfir si langa era initiala fiului ei, Nicolas si nu stui ce mai era pe acolo. Tatuajul era doar alb-negru, mai discret. Femeia este mai apriga cu fiul ei deoarece este mai neastamparat.Este posibil sa fie gravida in 3 luni si ceva in prezent.Deci repet, femeia are voce mai hotarata si mai sobra.Are piele mai deschisa la culoare.Am intalnit-o in tren anul asta in mai, am schimbat o vorba eu si spra mea cu ea si as dori sa o caut sa tin legatura cu ea.Va rog ajutati-ma, daca stiti, dati-mi numele de facebook.Sunt femeie, nu va ganditi ca imi place de ea! Eu numai vreau sa o vad pe Facebook.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ți-ai făcut contul doar ca sa pui întrebarea asta deci da-mi voie sa nu te cred. Totuși la fel poți proceda și pe Facebook, îți faci un cont și postezi chestia asta, oamenii dau share și cine știe. Aici nu o sa găsești in niciun caz laughing

| Love06 explică (pentru Bondarel99):

Eu va intreb daca nu o stiti cumva? Pe Facebook ce ar zice lumea? Ar rade de mine poate.Asa ca spune daca o stii sau nu!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Love06):

Doamne ferește laughing
Sunt 18 milioane de oameni in țara asta, nu o sa o găsești aici.
Tocmai de asta ți-am zis sa îți faci cont fals pe Facebook ca sa nu știe nimeni cine ești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheamă Ramona?

| Love06 explică (pentru anonim_4396):

Ramona si mai cum?

| crazypop a răspuns:

E bine sa vrei, mai greu e sa poti rolling on the floor)))