| madalina2727 a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste site-uri cu articole de sanatate, medicina, anatomie, reviste, orice.ca ma intereseaza f.mult.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revistele CORPUL uman se mai pot face la comanda pe net, iti da si manechin(si femeie si barbat), cu toate organele pe care le asamblezi, la fiecare organ o revista cu informatii si manevre de prim` ajutor

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Revistele Medicina Naturistă şi Formula As

mira
| mira a răspuns:

Sfatul medicului.ro; Medical student.ro; csid.ro(ce se intampla, doctore)