| Allexa_Elle_1990 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un like la poza aceastaa? https://www.facebook.com/....../photo.php
Primul care imi da like dupa ce da comm cu gata la aceasta intrebare primeste funda :)
Restul daca vor imi pot da like si le dau si eu daca imi dau un link cu poza!

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Uite ce imi scrie cand dau clic pe linkul tau: Acest conţinut este indisponibil momentan
Conţinutul pe care l-ai solicitat nu poate fi afişat acum. Poate fi indisponibil temporar, linkul pe care ai apăsat poate fi expirat sau poate că nu ai permisiunea să vezi această pagină.

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Vrei sa iti dam like si ai poza setata pe privat laughing laughing laughing

| Allexa_Elle_1990 explică (pentru Bondarel99):

Nu e setata pe privatt

| Bondarel99 a răspuns (pentru Allexa_Elle_1990):

Ba da, chestia e ca cei care au dat raspuns cu 'gata' nici macar nu s-au sinchisit sa deschida link-ul laughing

| DanielVălean a răspuns:

Gata

| Allexa_Elle_1990 explică (pentru DanielVălean):

Scuza-ma dar nu imi aparee

| DanielVălean a răspuns (pentru Allexa_Elle_1990):

Uite ce imi scrie cand dau clic pe linkul tau: Acest conţinut este indisponibil momentan
Conţinutul pe care l-ai solicitat nu poate fi afişat acum. Poate fi indisponibil temporar, linkul pe care ai apăsat poate fi expirat sau poate că nu ai permisiunea să vezi această pagină.

| RoxKnkK a răspuns:

Parca like iseamna imi place nu da-mi like ca returnez...ca sa par ca sunt nu stiu cine...
patetic!

| Allexa_Elle_1990 explică (pentru RoxKnkK):

Eu decat am pus o intrebaree atata tott

| RoxKnkK a răspuns (pentru Allexa_Elle_1990):

Si eu ti-am raspuns atata tott

| MariaKTA a răspuns:

Gata o sa iti fac rost si de mai mult like-uri funda