| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine va rog mult! la inceputul semestrului mi-am pierdut cea mai bumna prietena din cauza ca s-a mutat si noi nu vorbeam pe mess i-am simtit doru pe la inceput dupa aia mia mai trecut da dupa asta am inceput sa vorbim si am inceput din nou sami fie dor doar ne cunosteam de la gradinita si acum sun a 6 iar tot timpul cand vorbim mai am putin si plang va rog spuneti-mi ce sa fac va rog mult!

1 răspuns:
| ali7777777 a răspuns:

Cu cea mai buna prietena trebuie sa ti mereu legatura. voorbiti mai mult la telefon ca sa o simti alaturi de tine