| xtina a întrebat:

Ma puteti ajuta? Vreau sa`mi schimb parola la YahooMesenger. Si nu stiu cum... puteti sa`mi dati site`ul de unde pot sa`mi schimb parola?

5 răspunsuri:
| cristina4love a răspuns:

Intri sus la messeger-My account info-introduci parola acolo-change your password. Daca nu intelegi lasa`mi un mesaj cu id`ul tau si`ti explic mai bine.

| Seline a răspuns:

Ok, deci intra pe www.yahoo.com,intri la tine in mail, si in stanga sus iti apare gen "Hi, X", si-ti da urmatoarele optiuni : profile, contacts, account info. da click pe account info.de acolo te descurci :)

| madutsu a răspuns:

Intri in emailul tau si acolo dai pe idul tau undeva sus... si iti apare My account, intri acolo si apoi dai change passwordwinking

scrii parola veche si apoi scrii pe urmatoarele 2 campuri parola noua

| Butsilee a răspuns:

Dai la mess pe pagina unde ai tu lista, sus la messenger->my account info happy si te trimite direct pe pagina dorita happy simplu? nu? funda?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am...si eu vreau s-o schimb.laughing