| Plebi a întrebat:

Bună, mai exista blocuri comuniste în România?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, există, logic.

| MarianWLF a răspuns:

Toate sunt comuniste, cu exceptia celor noi construite de dezvoltatori, singura diferenta fata de acum 20 de ani e ca le-am izolat si vopsit ca sa nu mai arate ca in ferentari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce crezi că le au dărâmat?

| Fatamuntilor a răspuns:

Aproape toate sunt blocuri comuniste.

| johnnny123 a răspuns:

Adică blocuri construite în perioada comunismului? Nu doar că mai există, sunt majoritare.

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| mODIN a răspuns:

Sunt extraordinar de curios tu unde locuiesti.

| sammie a răspuns:

Cam toate.

| Theo94 a răspuns:

Majoritatea din prezent sunt.

| grafy233 a răspuns:

Peste tot în România îți dai seama, cât e PSD-ul în floare comunismu nu o sa moara nici odată plus cele lante partide ca nici cu alea nu mie rușine.