| Stefff a întrebat:

Maine e ziua unei colege cu care ma inteleg foarte bine.imi e buna prietena si nu stiu ce asi putea sa-i iau cadou. ceva frumos. nu haine sau chestii de genu`. Ma puteti ajuta cu un >sfat?: Multumesc!:*

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde ce preferinte ai. Cred ca o cunosti un pic. Ai putea sa ii iei un parfum, un ceas, o bratara, ce stii tu ca ar avea nevoie si i-ar placea.

http://www.TPU.ro/......ei-va-rog/

| Malvina24 a răspuns:

Atunci cand e aniversarea unei fete mereu poti cumpara mai multe decat unui baiat!~Acum o luna a fost majoratul celei mai bune prietene ale mele si eu ia-m dus 2 purcelusi de guineea pentru ca si-i dorea foarte mult! Nu conteaza ce-i duci!(nu foarte mult) daca e cu adevarat prietena ta nu te va cataloga dupa cadou ci dupa suflet! Orice ai putea sa-i duci:produse cosmetice(daca stii ca foloseste), un ursuletz de plus(il va avea in camera si cand se va uita la el isi va aminti de tine), o bratara/inel/lantisor(tu o cunostii mai bine! tu stii ce-i place), poti sa faci tu un tort pentru ea! sa fie frumos! pe care ai putea scrie ''friends forever'', o cana de ceai cu numele tau pe ea(dimineata cand isi va bea ceaiul isi va aminti de tine! dca poti ii faci ceva personalizat! care sa-i aminteasca de o intamplare cu tine! Bafta!

| Dan a răspuns:

Cip Cirip (pasarica), incearca sa ii cumperi ceva frumos, o carte, un CD cu melodii, o felicitare.Succes!

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Pai...Ai putea sa-i iei un set cu cercei bratara, colier inel etc... Un parfum, carte, jucarie de plus, un ceas de mana, un dvd, depinde de placerile acesteia. Sper ca ti am fost de ajutor! Succes si distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sunt o gramada de lucruri pe care i le-ai putea darui.
Daca spui ca sunteti bune prietene, atunci poate ca s-ar bucura daca i-ai da un cadou care sa-i aminteasca de tine, cum ar fi o bratara a prieteniei, o poti face chiar tu, din ate colorate.
Tutorialul il gasesti aici: http://www.youtube.com/watch?v=ntjCCstfQH4
Ii mai poti lua truse de machiaj, oje, glossuri etc.
Sau poate o floare deosebita in ghiveci...
Si nu uita de felicitare!
O poti cumpara, dar e mai original daca o faci tu.
Sper ca te-am ajutat!
Pa-pa! :)