| Monique_3125 a întrebat:

Maine este Halloween`ul...si ce as putea face maine seara, sa nu ma plictisesc?(Mama nu ma lasa sa fac nimic:nici sa`mi invit prieteni acasa, nici sa merg)happy
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| benetton a răspuns:

Te-ai putea pune in fata pc-ului, aprovizionate cu o punga maree, sdau mai multe de floricele si te-ai putea uita la un film adevarat de groaza. ceva cu bloody mary...

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Un film horror impreuna cu cineva....sa va speriati unul pe celalalt

| Kidu a răspuns:

Cauta un film interesant, la tv sau la pc. vorbeste pe mess cu un baiat.si cauta sa te apropii mai mult de el, fa-ti planuri pentru maine, etchappy
Sper sa nu te plictisesti!:*
Noapte bunawave

| Monique_3125 explică:

*Nici sa merg la cineva*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez sa faci treburi prin casa cand ea nu e acasa si sa ii faci o bucurie! apoi roag-o sa te lase.Ai sa vezi ca va merge, la mine a functionat