| chiftelutza a întrebat:

maine ne face vaccin difteo-tetanic si mi-e foarte frica crying((ce as putea face sa nu imi mai fie frica?sad nu stiu voi cum sunteti dar eu nu ma pot uita in alta parte in timp ce imi face trebuie sa ma uit la ac sa vad cum mi-l baga in mana ca altfel nu am siguranta ce imi fac acolo la manalaughing ii ciudat. dar trebuie sa ma uit si cand ma uit ma doare mai tare crying( ce sa fac?

6 răspunsuri:
| LittleWolfLover a răspuns:

Buna! Solutia este sa nu te mai uiti unde ati injecteaza Vaccinul difteo-tetenic. Si mie mi-a fost la inceput o frica...ca pisica de apa.
Sper ca te-am ajutat!

| DreA a răspuns:

Vai...si mie imi face maine si mie foarte frica... :-

| AcidCuSange a răspuns:

De ce trebuie neaparat sa te uiti? Nu te obliga nimeni
Mai bine gandeste___te la ceva frumos sau la altceva>>>>(mi s_au blocat tastele si de asta scriu asa)

| LaMisto a răspuns:

Cred ca oricine are sentimentul astahee hee. Stai linistita.Nu te uita cand iti face vaccinul.

| Laura a răspuns:

Nimeni nu te obligă să îl faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am facut azi si pot sa spun ca nu am simtit nimiclaughing))