| roxyana03 a întrebat:

Buna
Mam desp. de prietenul meu acum 2 saptamana. credeam ca ne vom inpaca, am o relatie cu el de 5 luni, zicea ca ma iubeste si tot asa, am aflat ca a mai avut o relatie de 9 luni, in acel timp in care si eu stateam cu el, am crezut ca pot trece pestte asta, dar el zice ca o iubeste pe fata aia dar zice caa si pe mine ma iubeste... ce sa fac nu pot sa renunt la elcrying ajjutpr va rog:d

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Cauta demnitatea aia,ca nu stiu pe unde o ai.
iubire,iubire,dar peste lucrurile astea nu prea se trece cu una cu doua
nu poti iubi doua persoane in acelasi timp,nu iubesti pe niciuna in adevaratul sens al cuvantului, ci doar le gasesti calitati care se completeaza, dar nu e tot unitar...