| OanaG a întrebat:

Mi-a aparut niste vergeturi, prin spatele genunchiului, ce crema as putea folosi, pentru a disparea[din farmacie]? Intreb, deoarece cred ca e cineva care a patit-o cu vergturile si a folosit cevahappy. Multumesc:*[dau fundita]

Răspuns Câştigător
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Foloseste creme care contin vitamina E, A si C si cel mai bun este crema cu extract de untul de cacao este foarte bun. fa-ti masaj cu lavanda si rozmarin si ulei de ienupar si uite si o reteta care poti sa o prepari acasa; 6 linguri de ulei de masline, 6 linguri de gel de aloe vera, 4 fiole cu vitamina A, 4 fiole cu vitamina E si 4 fiole cu elastina, cateva picaturi de tinctura de propolis si o jumatate de lingurita de crema de galbenele. aceasta crema o poti folosi pe intregul corp. crema de melc se numeste HERBAGEN dar eu nu am incercat-o nu pot sa iti spun nimic referitor la crema de melc dar am auzit ca este buna.

1 răspuns:
| jolie a răspuns:

Crema aceea de melc nu mai stiu cum se num. e foarte buna eu am folosit-o si a functionat incearco ai sa vezi