| Marioo2131 a întrebat:

Buna mi am făcut o gaura in ureche acum o lună și de 2 zile mă doare când dorm și nu am băgat de seamă și acum când m-am uitat era plin de puroi sa inegrit gaura unde aveam cercel m-am dezifectant și am curățat bine m-am și spălat acolo la ureche dacă știți ce sa mai fac dau funda????

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Curata si bandajeaza rana periodic. Altceva nu cred ca ai ce face. Data viitoare nu mai fa chestii ce ar putea duce la asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să dezinfectezi cu spirt periodic gaura, o dată pe săptămână sau la două săptămâni.