| Gabytsha a întrebat:

Mi-am instalat Cheat Engine 6.2 si nu stiu cum sa il folosesc big grin.M-am uitat pe tutoriale pe youtube dar nu se intampla nimic daca fac ca acolo laughing. Daca puteti sa ma ajutati vreau sa il folosesc la galaxy life sa fac mai multi bani big grin. Funda. promit

1 răspuns:
| codx a răspuns:

Cheat Engine e o prostie poti sa il folosesti numai ca sa iti arate mai multi bani sau iteme bune dar doar tu vezi si daca ai o sabie de lvl 1 +0 si faci cu Chat Engine sa ai un fms+9 tu dai tot cat sabia de lvl 1