| YLLL a întrebat:

Mi-am instalat Imvu, mi-am cumparat niste haine si am ramas fara bani.laughing
Spuneti-mi va rog cum fac bani pentru haine si etc.sad Era un site, unde dadeai click pe "start" si iti veneau banii dar nu-l mai stiuthinking

65 răspunsuri:
| alexiaaaa a răspuns:

Pentru a primi bani cu imvu mafia, trebuie sa aveti o tara care sa se termine cu USA big grin

| AllyAllyAlly a răspuns:

Exista destule posibilitati dar unele merg doar o singura data altele de mai multe ori pai:faci tutorialul, dai la earn credits si faci tot ce iti zice. cel mai folositor este sa inviti prieteni este cam greu dar poti castiga 1000-1500 pe prieten dai la earn credits...invite a refer people by email sc tot email-ul ta.si apoi intri si vei primi email-ul... dai da,, apoi iesi si dai iarasi da si completezi tot(faci contul), apoi pui o prietena care joaca sa intre pe acel cont si sa te invite fiindca deja te are la prieteni. ATENTIE: daca nu vei da de 2 ori da, nu o sa mearga asa ca fii atenta

| bitalsd a răspuns:

Eu mi-am descarcat un HACK--- si dupa 2 zile iti da cate 20, 000 credits cam asa dar eu azi am pus voi vedea duminica daca era doar o minciuna. tongue
Mai bine faceti chat room-uri pentru cca iti da bani sau faceti haine tongue

| deea1336 a răspuns:

Stiu eu cum se fac banii in imvu este foarte usor

| marina_4877 a răspuns:

Putem sa vb pe idul emma_medi_marina!
este de messenger
!