| ScumpikaXXX a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat :d, am fost indragostita de doi baieti pana acum, iar acum a aparut unul care ma atrage putintel dar nu il vad mai deloc. Ce fac? N u cred ca sunt indragostita, dar? Chiar daca din toamna o sa-l vad la naveta, m-ar ajuta un sfat :d. Va pupacesc!

1 răspuns:
| ady_9577 a răspuns:

Buna! Decat sa se bata cei doi intre ei pentru tine mai bine il alegi pe cel care il vei vedea la naveta poat afli unde locuiste, poate se muta in orasul tau... si eu am patit la fel cu 2 fete si am zis decat sa se bata intre ele mai bine ma despart de ele, ascultati inimi si vei stii ce sa faci, mult noroc!