| SheIsCrazy a întrebat:

Buna happy. Mie de la un timp imi place de un prieten dintr-o gasca, si el, de asemenea, imi da semne evidente ca ma place, si altii imi spun ca el ma place (desi nimeni nu stie ca si eu il plac). Faza e ca eu as vrea sa fiu cu el, desi, recunosc ca sunt mai timida cand e vorba de el, si mi-ar fi rusine sa il intreb daca vrea sa fie cu mine. Aveti niste sfaturi va rog? (fundita)

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca il placihappy n`ai nimic de pierdut. succes:*