| Anonimul3315 a întrebat:

Multi probabil stiti de jocul uimitor minecraft. Unii poate chiar ati auzit de pachetul de vreo 50 de moduri numit technic pack. Vreua sa va rog sa-mi spuneti de ce nu imi merge technic pakul.Eu mi l-am pus dar cand deschid minecraftu imi arata black screen(ecran negru). ajutati-ma va rog. ziceti-mi ce are. Funditabig grin grin.Si voi copii de 9 ani taceti! Nu mai bagati raspunsuri rautacioase si tampite doar ca vreti sa va bage lumea in seama! Va rog raspunsuri serioase.Plz.Plz.

4 răspunsuri:
| alexmovila a răspuns:

Auzi,tehnic pack e doar daca ai cumparat MC

| nouamm a răspuns:

Posibil ca pack'ul sa nu fie compatibil cu versiunea ta de minecraft, sau nu este bun pack'ul(incearca sa scoti altul).

| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Eu am 9 ani si as vrea sa te ajut.Sterge technic pack-ul tau si scrie pe YouTube"Cum sa joci technic pack fara sa ai MC cumparat".Din cate stiu eu, acesta care este cracked, are parca 51 de moduri.

| nichi a răspuns:

Trebuie sa intri in bin, minercaft.jar si sa stergi fisierul META-INF