| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai fost ieri pe aici si obeserv cateva schimbari...Cine imi explica si mie ce s-a intamplat? Unde e topul? Unde e intrebarea pe care o pusese Cecilia de la Bro? Am primit mail ca mi-a fost ales raspunsul castigator, dar nu pot intra pe acea intrebare...Cine ma lamureste si pe mine? Multumiri...

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Deci...aici se fac multe smecherii...trebuie sa fi cu ochii in patru sa nu pierzi ideea tongue

5 răspunsuri:
| J7anine a răspuns:

Probabil e ceva temporar - si mie mi se intampla mai mereu. Site-ul asta isi face de cap. Revino mai tarziu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Toti_pentru_Ioana, tu vezi topul pe pagina ta?

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

A fost stearsa de admini. Cu obiectivitate laughing
Probabil, deranja anumite orgolii, sau or fi considerat ca incita...

cami
| cami a răspuns:

Vai... dar vai, vai...nu-mi vine sa cred...
E mult, mult mai nasol asa... mie-mi placea mai ales cand il vedea pe dl.injiner in TOP si se oficau atatiahee hee ah.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce au lasat-o postata si apoi au sters-o? Grozav! Si topul?