| JustMe2099 a întrebat:

nu-mi mai mrg yahoo messenger adica cand dau sign in imi apare k nu am internet dar pe o alta pagina de net pot intra. chiar l-am j dezinstalat j din nou instalat dar tot nu-mi mrg ce sa fac crying

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna, chiar in acest moment nici mie nu imi merge messengerul, dar maine va merge, mai patesc asa, nu mai reinstala caci nu e de la pc problema, ci de la Yahoo si n ai ce face in momentul in care te delogheaza se face,, curatenie" periodica.Sau, mai incearca intai si da un restart la pc, cum am facut eu si m-au logat, succes

1 răspuns:
| Lion_9677 a răspuns:

Cica ataca anonimus yahoo si din aia sa delogat cica ca si mie mi sa delogat acum(poate e real nu stiu)