| AnnyXD a întrebat:

Buna :* Nu stiu ce sa ii iau prietenului meu de Sf Valentin sad vreau si eu idei puppy dog eyes suntem impreuna de 9 luni :3 Voi baietilor ce ati vrea sa primiti cadou de la iubita voastra?
Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| FoarteTareFrate a răspuns:

Buna! Sunt multe optiuni. Poti sa ii iei o rama draguta, chiar in tema de V-day, ceva cu inimioare etc dar nu de prost gust si sa pui o poza cu voi. Nu trebuie sa ii cumperi un parfum scump sau un ceas, pana la urma e o sarbatoare tampita, e mai frumos sa ii iei ceva simplu, sa ramana asa ca amintire thinking De asemenea folositoare i.ar fi si o canuta draguta, poate chiar cu un mic mesaj pe ea, repet, nu super incarcata, adica de prost gust. Acum exista si o gramada de mini-carticele cu citate frumoase de dragoste care par a fi o idee buna. Ii mai poti luaaa un globulet din acela dragut, cred ca stii la ce ma refer. Sunt multe chestii din astea acum prin magazine. E ceva dragut ce poate sa tina pe noptiera si il poate vedea in fiecare zi happy.

1 răspuns:
| RiRikk a răspuns:

Din moment ce il cunosti de aproape un an, cred ca sti mai bine ce i-ar placea. Noi putem doar sa iti recomandam cadouri obisnuite pe care le facem noi iubitilor nostri. Fii originala! Da frau liber imaginatiei si fii tu insuti! Iti recomand sa iti faci tu ceva si sa nu ii cumperi. O zi buna in continuare.