| PiaMia a întrebat:

Nu stiu de ce, dar de doua-trei zile, cand ascult muzica de la serialul "Tradarea" (adica mai mult melodii triste) imi vine sa plang si chiar nu pot sa ma abtin. Adica iubesc acest serial si melodiile lui. Adica am plans mult (cand se difuza serialul) mai exact cand se intamplau lucruri nu prea frumoase. Si cand ma duc la cursuri sunt bine mersi, adica rad cu fetele s.a. Doar cand ascult melodiile respective ma apuca melancolia. Intr-un fel anume m-a marcat acest serial. Dau funda happy

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Asa si? Te emotionezi cand auzi melodia respectiva, sau cand vezi filmul respective, pur si simplu, nu trebuie neaparat sa fie associate cu un eveniment sau altceva. Linia aia melodia te atinge pe tine la sufletellaughing. Probabil e o linie melodica mai lenta.Nu e nimic rau sa plangi cand asculti o melodie, inseamna ca esti o persoana sentimentala.