| sandraeva999 a întrebat:

numele meu este sandra si vreau sa stiu si eu cum pot deveni gravida gratis in second life va rog vreau foarte mult vreau sa aflu vreau mult un copilas. nu se poate sa fie gratis? vreau sa fie gratis daca nu asta e

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pai cine a zis ca costa bani?

| sandraeva999 explică:

A platit iubitul meu 1000 linden sau dracu or fi alea acum facut un test ca sa vad daca sunt insarcinata si a spus ca da dar nici nu mi s-a umflat burta
dar va rog cine mai joacace sa fac de fapt ca sa vad daca sunt insarcinata ca nu stiu pe cine sa cred ca unele imi spun ca sunt altele ca nu