| CarinaVonPhetamine a întrebat:

O sa vina cea mai buna prietena a mea la mine, sa petrecem 2 nopti :d Si vreau sa o surprind cu ceva jocuri amuzante.Gen "Nenea Nae Face Baie" sau... jocuri gen "4 FETE, 4 BAIETI, CE FAC SI UNDE" Si cateva bancuri. A da, si cu ce sa decorez camera, Ii place Justin BB., Inna, Andra, Selena Gomez; x. Ii place rozul:d Ceva iddeii?:-ss

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Trage la imprimanta postere cu vedetele ei favorite,si pune muzica lor,pune cearceaf si fata de perina si tot de la pat roz,si imbraca-te roz pentru inceput iar apoi juca-ti jocul,,vedeta'' tu trebuie sa te imbraci ca una din vede si ea sa ghiceasca,apoi invers. dupa puteti sa jucati,, salonul'' una din voi trebuie sa fie stilista si trebuie sa ii faca parul celei lalte si sa o imbrace, dar la inceput cand cea care trebuie sa fie macheata vine trebuie sa zic unde se duce(de exemplu petrecere sau eu stiu ce ii trce prin cap) si cea la-lta care o macheaza trebuie sa inventeze o tinuta si o freza. Succes si distratie placuta!