| AAMTeq a întrebat:

Buna puppy dog eyes As vrea un program de editat poze, care sa fie gratis si online (nu de descarcat ) unde as putea marii sau micsora saniibatting eyelashes Fundaa!puppy dog eyes

17 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Gasesti aici, la raspunsuri, cate ai nevoie :
http://www.tpu.ro/......urgent-o3/
Bafta!

| Woodenpints91 a răspuns:

Maxim am zis! rolling on the floor)

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cât de disperată trebuie' să fii, my oh my.

| AAMTeq explică (pentru MalleusMaleficarum):

Nu sunt pentru poze cu mine draga, ca sa stii si tu.batting eyelashes

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AAMTeq):

Zău că nu sunt poze cu tine? Eşti jalnică.
Bagi scuze puerile acum. Te-aş întreba ce poze vrei să modifici, dar cred că te duce mintea să cauţi pe net o poză cu vreo actriţă.

| AAMTeq explică (pentru Zeflemitoarea):

Daca nu stii nu te baga laughing)) nu am de ce sa fiu jalnica daca nu vreau sa modific poze cu mine rolling on the floor Nici macar nu am nevoie, plus ca am prieten nu am pe cine sa impresionez laughing Stii ca acum cel jalnic esti tu pentru ca nu stii si totusi comentezi rolling on the floor

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AAMTeq):

Sunt fată.
Şi eşti jalnică pentru că bagi scuze de copil de 5 ani.

| AAMTeq explică (pentru Zeflemitoarea):

Scuze ca iti zic, dar esti penibila laughing) vrei sa iti dau o poza cu mine sa vezi ca n-am nevoie de chestii din astea sau ce? laughing Daca vroiam sa am sanii mai mari imi puneam silicoane scumpa :* nu stateam eu sa editez 3679809755 de poze. Dar ce sa facii, sa gandesti e foarte greu. dar sa comentezi fara sa stii e foarte usor.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AAMTeq):

Îţi repet şi ţie, învaţă să scrii şi după faci pe aici confruntarea silicoanelor, ok? M-ai plictisit. Dispari!

| AAMTeq explică (pentru Zeflemitoarea):

Tu raspunzi la intrebarea mea laughing Eu nu am unde sa dispar, poate tu, de pe profilul meu.winking

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AAMTeq):

Nu prea mai are logică ce spui.
Să dispar de pe profilul tău? Poate de la întrebarea ta.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru AAMTeq):

Sper că-ţi dai seama că asta contează deloc. Mi-e indiferent dacă îţi modifici poze cu tine sau cu mă-ta sau cu pretenaşa ta ăia mai bună, dacă vrei un program în care să poţi CITEZ "marii sau micsora sanii" (deci chiar tu ai scris, nu inventez nimic, nu adaug nimic, nu insinuez nimic) asta dă dovadă de penibilitate. Şi nu mă lua cu dragă că pari de porc, chiar dacă tu te imaginezi superioară.

| AAMTeq explică (pentru MalleusMaleficarum):

Asta nu intelegeti voi oh go on laughing programul acela il vreau pentru a modifica poze cu niste fete de pe net ca sa semenene intre ele, intelesesesi matale? laughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AAMTeq):

Şi dacă au ţâţele la fel, le poţi numi gemene?

| AAMTeq explică (pentru Zeflemitoarea):

Pai asta era ideea, ca semanau la fata doar ca una avea tatele mari si una tatele mici. oh go on

| Zeflemitoarea a răspuns:

laughing Puteai să zici doar că vrei să pară că ai cu câteva mărimi mai mult la sutien decât în realitate. Sigur nu vrei să pară că ai sânii mici. Jalnic.

| AAMTeq explică (pentru Zeflemitoarea):

Nu vreau sa modific poze cu mine, draga. laughing) Dmnee, intrebati daca nu stiti.