| MaliceThemen a întrebat:

pai daca ati citit ultima mea intrebare postata ve-ti intelege :)mi-am schimbat contul uitati intrebarea :http://www.TPU.ro/......olo-va-fi/
Am iesit cu baiatul afara si cu gasca in prima zi :) ma uitam la el :X e foarte dragut si personalitatea lui este una diferita de altor persoane chiar il plac... dar nu pot sa vorbesc cu el am emotii si daca ma face sa rad sau vorbeste cu mine ma inrosesc toata. Nu ma jigneste, nu imi zice nimic rau :P
In a doua zi iesita cu ei a venit si prietena mea cea mai buna care si ea la randul ei este indragostita de prietenul lui Mihai :D ( mihai este cel de care imi place mie :P)si la un moment dat faceau glume si noi radeam ...si face fratele lui mihai, ca mama ce ras are Sarah ( eu ) si vine in aparare baiatul de care este indragostita prietena mea : ca ce ma, n-are voie sa rada?!/:)
Hmm dupa cateva minute au plecat cu randul ba o fata sa scoata calelul afara ba se duc sa ia ceva de mancare si am ramas cu mihai si Alex ( asa il cheama pe cel de care este indragostita pritena mea :D)
Eu, ea si cei doi darguti :P
Ne faceau sa radem ne uitam la ei :X si daca ziceam noi ceva amuzant radeau si ei si am zis o porecla cum ii zic ei la un baiat, l-a sunat si i-a spus asa =))
Si cand Mihai mi-a spus ca sa o strig pe o fata, am inceput sa rosesc ca am emotii si asa fac cand imi place de cineva si el mi-a spus :Hai ma :P iti este rusine sa strigi o fata?:)) si apoi am strigat-o
Cand sa ne ridicam sa ne ducem pana in parc ( prietena mea plecase ca nu o mai lasa...) Alex mi-a spus asa : Hai si tu, Sarah :) ce parere aveti? :D

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Foarte frumos.intelegere.dragostea pluteste in aer...
Tineti-o tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneeee! ce intrebare marfaa wow rolling on the floor