| laAAal a întrebat:

parul cret sau parul drept? dc

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Fiecare are farmecul lui, acum depinde si de fizionomia fetei. Parul cret arata mai liber, dar e mai greu sa il perii si in unele cazuri mai greu de coafat. Cat despre parul drept, cateodata pare monoton, dar aranjat cum trebuie, poate arata super. Asa ca, cel mai mult conteaza parerea celui care si-l face. (Eu ador parul cret!)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pot combina pentru schimbare, mereu la fel este plictisitor.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Drept.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Paru drept se incurca mai reprede de cat cel cret dar mie imi place mai mult cum imi sta cu parul drept de cat cu parul cret.Depinde de persoanahee hee

| carmen111 a răspuns:

Parul ondulat:Xbig grin

| CocoMexii a răspuns:

Hey. eu am parul ondulat dar imi place mai mult drept... asa m-a facut mama laughing glumeam... e mai sexy lol big grin

| SadSmiles a răspuns:

Nici prea drept nici prea cret

| OriginalAngel99 a răspuns:

Parul drept zic euwinking Arata mai "normal" sa zicem...

| AiMZeR a răspuns:

Drept; x

| Miruna15 a răspuns:

Eu am parul cret, dar imi place foarte mult cum imi sta cu el drept si totusi sunt multumumita cu parul pe care il am.batting eyelashes