| Lorrypunk a întrebat:

Buna pentru fete o intrebare :. in legatura cu balsamurile de buze voi ce folositi mie imi crapa foarte des buzele mai ales in sezonul asta rece si pana acum ce am folosit nu ma prea ajutat nivea( cele cu culoare nu miau folosit deloc parca mai tare le asprea) avon color trend ( super najpa nu hidrateaza deloc) acum incerc un gloss avon care sheer gloss dar nici asta nu face fata voi cu ce rezolvati( sa nu aud de mierelaughing o mananc si nu rezista.) da-ti-mi niste idei de balsamuri

5 răspunsuri:
| Diana2 a răspuns:

Foloseste Labelo sau Bebe sunt foarte bune

| pici6 a răspuns:

Buna, sunt bune si balsamurile de la Nivea cel albastru pentru anotimpul iernii, eu folosesc balsam de buze de la AVon protector SPF cu struguri si vitamine si imi este bun. te pup :*

| BuBuMtti a răspuns:

Balsamele de buze avon care sunt fffff bune

| BuBuMtti a răspuns:

*balsam de buze avon care

Răspuns utilizator avertizat