| Mary0Hellen a întrebat:

happy Pentru voi, ce inseamna a fi nefericit?

Răspuns Câştigător
| buttercoree a răspuns:

WOW, asta da intrebare!
serios, mai blocat...
Sa fiu nefericita? pai nu stiu exact
sentimentul asta mie foarte cunoscut.
ma simt nefericita pentru ca parintii
mei nu ma mai iubesc, sau cel putin
tata...ca, doar pentru ca sunt diferita
par o ciudata, nu ma deranjeaza cuvantu asta doar ca pentru uni dintre
voi asta inseamna ceva rau, sunt
nefericita cand vad tot felul' de obsedati sexual, pur si simplu mie sila.
sunt nefericita ca sunt la distanta de
iubirea mea...
sunt nefericita din cauza lumii, incep
sa urasc din ce in ce mai multe lucruri.

Pa, sa ai grija de tine.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca m-as insura as face cea mai mare greseala sau sa pun labuta pe o femeie la fel. Nefericirea pentru mine e relatia amoroasa sau aventura de o noapte. Ma simt bine traind singur si chiar daca ma mai cert cu parintii pe tema asta merg mai departe.

| Barajag a răspuns:

Nefericirea e atunci cand esti (sau te simti) singur (a), atunci cand nimeni nu-ti zambeste, atunci cand viata nu are nici o culoare, iar ca sa ai parte de fericire, trebuie sa lupti pentru asta, sa treci peste orice obstacol care iti sta in calewinking O seara buna! happy

| chazz a răspuns:

Sa iubesti pe cineva iar el sa nu simta acelasi sentiment.numai bine!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pentru mine, a fii nefericit inseamna sa fiu trista, suparata sau dezamgaita de un lucru pe care l-am facut sau care mi s-a intamplat! Este un sentiment foarte neplacut.Vad lumea dintr-un alt unghi si ma comport diferit(mai inchisa in mine).
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Spiin a răspuns:

Sa fii dezamagit de faptele pe care le-ai facut si sa nu poti sa le repari
Sa-ti dai seama ca esti inconjurat de copii fara pic de bun simt
Sa realizezi ca nu ai un prieten adevarat, care sa te intelega fara sa-i explici concret situatia si sa te sprijine indiferent de problema prin care treci
Cam asta cred eu happy Tu ce crezi?

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Eu ma simt nefericita atunci cand cineva se supara pe mine sau m-am certat cu cineva. Deci cred ca nefericirea este lipsa de iubire.

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

A trai in lumea de astazi unde totul e doar lung proces de distrugere a orice