| anonima6467 a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea, iar parintii mi-au spus sa ma gandesc ce vreau sa-mi cumpere.nu am nici o idee.ma puteti ajuta? pls
ps : implinesc 15 ani

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Carti de citit, mp3-ipod, un mobil nou, cd-uri cu muzica.

Răspuns utilizator avertizat
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Daca nu te superi pe ce data este ziua ta pentru ca a mea este pe 20 iulie si implinesc tot 15 ani in legatura cu cadoul nu stiu eu una accept mai bine banii pentru ca pot sa-mi cumpar ce vreau de ei farduri, haine, accesorii.

| s62sony a răspuns:

Ceva ulei, zahar, faina, piine, biscuiti, cafea, apa minerala, etc,(de-ale gurii), si sa le trimiti la sinistratii din Moldova... ce zici?

| AyaStormhold a răspuns:

Hmmm...la 15 ani eu mi-as dori farduri chestii de astea' sau gandeste-te o carte de credit, poate? hmm ...am greu dar dn chestiile astea sau poti sa iti doresti pe langa o petrecere cu multi colegi si invitati poate un ceas o maimutzoy (jucarika)fundita pls

| andreyucu222 a răspuns:

Un mp3, o carte care ti-o doresti foarte mult...etc.

| TzrM a răspuns:

Depinde, noi nu stiu ce iti doresti tu si ce gusturi ai. Daca acum nu ai nici o idee, iti poti dori cadoul mai tarziu cand, poate, vei vrea ceva sau vei avea nevoie. La multi ani! Si 15 ani minunati!

| bascacara a răspuns:

La varsta ta un lego)))))