| IIssaIssabella a întrebat:

peste o saptamana(mai exact 1 iunie) am un concurs de desen si ce alta tema ar putea fi decat ziua copilului. asa mam tot gandit la ce sa desenez e unpik mai complicat fiindca eu desenez in general natura statica/moarta, nu copii si vreau sa ma sfatuiti ce as putea desena dar sa nu includa copii... eu m-am gandit sa fac un foc de tabara iar pe langa niste corturi. iar in colt sa fie o floare deoarece 1 iunie semnifica si venirea verii(cred) deci va rog sa ma sfatuiti.nu stiu daca puteti da poze/video despre o tema insa sa nu includa copii! stiu ca e complicat dar va roog din suflet sunt disperata nu stiu pe unde sa mai caut! dau funda maaaare! :*

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Ce zici sa prezinti un parc/balci/circ din trecut, prezent sau viitor undeva sa se gaseasca o pancarda cu bine ati venit copii/1 iunie; sau poti sa pictezi pe o foaie o paralela o lume frumoasa si vesela incare exista copii si una trista, paraginita in care lipsa copiilor duce la, lipsa unui zambet(cam atat am incap sper sa iti placa)

4 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

poti sa imi dai o imag cu un desn de al tau ar fi super(doar de poti)

| IIssaIssabella explică (pentru Biutzu):

Deocamdata camera e la reparat.sad dar indata ce o repar o sa iti arathappy

| Biutzu a răspuns:

Lasa nu e nevoie ma bucur ca te-m ajutat

| IIssaIssabella explică:

Multumesc din suflet! am sa incerc sa pictez idea ta!:*:* raman datoarehappy