| kandaraki a întrebat:

peste o saptamine se implinesc 3 ani de activitate in cadrul unei companii. Suntem o echipa de 4 persoane, dintre care eu unicul barbat, 2 doamne si o domnisoara. Ce cadou ma sfatuiti sa le fac in cinstea acestui eveniment?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cu flori nu gresesti niciodata!
Eventual prajituri si sampanie, daca vi se permite
Sau de e nu o iesire la resturant, daca te tine buzunarul.

| kandaraki explică (pentru Fatamuntilor):

Pai asa si am planificat noi, sa iesim in oras cu totii dupa serviciu. faza e ca vom merge toti impreuna de la birou si vor vedea ca sunt cu flori, nu cred ca voi lua flori, altceva - sa le surprind

| Fatamuntilor a răspuns (pentru kandaraki):

ATUNCI fara flori, e sufiicent iesirea in oras!
Poti eventual trmite prin curier flori a doua zi in care sa le multumesti pentru seara preceenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori. dar sa fie acelasi buchet ca de unul e mai mare ca celelalte 2, cele 2 vor face spume de invidie

| kandaraki explică (pentru anonim_4396):

Nu, flori nu e variant, alte propuneri?

| kandaraki explică:

As dori ceva idei - un cadou ceva/suvenir - o sugestie, mersi