| VORTEX a întrebat:

peste putin timp am banchetul insa problema e ca nu stiu sa dansez. Ce sanse sunt si cum as putea sa invat cat de cat sa dansez? mai am timp cam 3 saptamani.Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlEsWeEt a răspuns:

Pai roaga si uh un prieten sa te invete sau in orice caz daca nu vrea sau nu stie nici un prieten uite-te la tv si incearca sa inveti

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe YouTube pași de dans.
Și unde scrie că este obligatoriu să și dansezi?
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Si eu am banchetul peste 2 saptamani laughing. nici eu nu stiu sa dansezthinking faza e ca trebuie atunci sa te lasi dus de val \dancing laughing funda? happy