| xMySweetSelly a întrebat:

pls ziceti-mi cum sa imi fac un profil cool si amuzant pe sunphoto

1 răspuns:
| OHmyGosh a răspuns:

Buna.
Ce tare! Si eu am sunphoto de la sfarsitul verii 2010 si merge bine... uite-l:http://selenairi.sunphoto.ro/
Si e numai cu SELLY. Poti sa te inspiri dupa al meu insa plz sa nu copiezi din poze(adica poti sa iei...20-30).Ecretul este sa-i tii la curent cu ce se mai intampla, insa sa nu copiezi ce scrie pe site-uri'sa scrii cu cuvintele tale.
Poti sa faci reviste de exemplu si sa ii anunti pe ceilalti.Incearca sa-ti faci multi pieteni ca sa-ti viziteze profilul si sa dea comentarii.Eu am multe prietene si ma inteleg de minune cu ele.Cateva le am si in lista de mess.
Succes, iar cand ti-ai facut contul sa-mi dai un mesaj pe sun:D.