| Andreasx a întrebat:

Pozele de pe Instagram nu se pot downloada ca la Facebook? :-s nu vad nici o setare pentru a salva poze sau sa le descarc.

Răspuns Câştigător
| Karol1877 a răspuns:

Ca sa salvezi poze de pe insta intri pe PC la insta si dai pe poza respectiva - "Afiseaza sursa paginii", in fila paginii apesi CTRL + F si scrii in caseta deschisa.jpg si alegi sa fie 1 din cate sunt.
Acum copiezi acel link incepand de la https pana la.jng ( ii dai copy) apoi il lipesti intr-o fila noua, apoi dai pe poza click dreapta si salveaza.
Funda? big grin

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Se pot descărca. Dar mai întâi, trebuie să descarci din Magazin Play aplicația "InstantSave". Sau oricare alta, sunt o mulțime.

| Alexia079 a răspuns:

Buna.Nu poti sa le salvezi sau descarci dar poti incearca captura de ecran. Apesi in acelasi timp pe butonul de inchidere si partea de jos a butonului de volum (ca care da volumul mai incet). Sper ca t-am ajutat!