| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Pt 8 martie i-am luat mamei mele un fel de scrisoare
Si la un moment dat scrie
,, De 8 martie iti voi spune ca esti pentru mine...,, sau ceva de genu
Si eu trebuie sa completez... alea dar nu prea stiu cu ce
Dati`mi si mie niste urari de genu,, Mama, tu esti pentru mine...,,
Dau funda pentru cea mai buna

Răspuns Câştigător
| bunny112 a răspuns:

Mama tu esti pentru mine cel dintai cuvint,cel mai dulce zambet,cel mai sincer suflet,cel din urma vis.Cea mai dulce voce,cea mai grea durere, cea mai mindra floare, cea mai scumpa carte.Mama esti o lacrima tarzie,vesnica icoana, inger de-naltare, candela aprinsa.Candela a vietii, care nu se stinge, care lumineaza si pe veci vegheaza.