| monycutzza a întrebat:

Bună, referitor la examenul auto. Cum se procedează acum? Am înțeles ca pentru sala îmi fac programare dar pentru oraș cum e, la ce perioada se da?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Depinde in ce oras dai si cati oameni mai sunt in asteptare in perioada cand te inscrii. Poti astepta 2 saptamani sau 3 luni. Anul trecut sau acum 2 ani am inteles ca s-a asteptat si cate 6 luni prin Giurgiu. Nici Ilfov, Pitesti, Ploiesti nu sunt grozave ca timpi de asteptare ca sunt mereu foarte multi pe zonele astea.