| anonim_4396 a întrebat:

happy Revin cu o alta intrebare. Stiti cumva daca se poate salva o poza de pe Flickr chiar daca este all rights reserved? Si daca da, cum anume? Mersi mult! Funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Adica sa furi o poza! Pai alege o poza si apoi clik dreapta pe ea si acolo alegi versiunea ''Medium 500 • Medium 640 • Large'' care o vrei din ele si dupa ce dai clik pe large poza iti va aparea marita apoi dai clik dreapta din nou pe poza si clik pe salveaza pagina ca -> dupa ce ai salvat pagina in computer te duci in paint si o decupezi de acolo sa-ti ramana doar poza (ca sa duci pagina in paint dai clik pe start->paint->lipire din ->si ti se deschide o fereastra unde te duci dupa locatia paginii descarcate->dublu clik pa pagina si sa incarcat in paint) Vezi ca nu toate pozele au ''downloading disabled'' si unele merg descarcate direct cu clik dreapta si download! Bafta!