| BlackScribble a întrebat:

Sa va spun povestea de la inceput:Imediat e ziua mea si am vrut sa imi invit prietenele si colegii. M-am straduit sa organizez totul si sa fac niste invitatii exceptionale.Prietenele au zis ca nu vin la ziua mea daca vin colegii si i-am avertizat pe colegi de asta.Acum colegii spun ca sunt nesimtita si ca oricum nu veneau la ziua mea. Ce sa fac? Sa organizez pana la urma, stiind ca nu toti colegii au spus asta despre mine?

Răspuns Câştigător
| vivi_5803 a răspuns:

Bineinteles, nu-i poti pune pe toti in aceeasi oala.Invita-i iar cei care vin iti demonstreaza prietenie si respect

4 răspunsuri:
| dulcikgirl123 a răspuns:

Eu iti zic sa vorbesti cu toti si sa le explici ca ii vrei pe toti:*:*:*:*:*

| madytza_7574 a răspuns:

Cam mofturoase prietene astea ale tale... eu ma luam de ele si le ziceam "macar de ziua mea sa faceti si voi ce va rog, daca sunteti cu adevarat prietenele mele, cer prea mult sa ii suportati macar o zi si pe colegii mei"phbbbbt

bafta!tongue

| BlackScribble explică:

Dulcikgirl123, asta le spun de mult.

| Elena1234456 a răspuns:

Nimic nu ar trebui sa iti strice ziua de nastere si prietenii tai adevarati oricum vor veni.Petrecere placuta :*!