| AnNa_3478 a întrebat:

sambata trecuta am dat examen de admitere la CEX la romana...stiti cumva daca s-au afisat rezultatele? Daca da va rog sa-mi spuneti site-ul.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca se afisaza pe vreun site oficial pentru ca, admiterea la un Centru de excelenta nu este un examen national.Afli cate puncte ai realizat sau daca esti admisa la afisierul sau secretariatul liceului unde s-a organizat examenul.

1 răspuns:
| AnNa_3478 explică:

Ok... oricum am aflat intre timp ca nu am intrat dar oricum...nu am mai intrat nimeni din clasa mea asa ca nu ma simt rau ca n-am intrat.