| Manyna a întrebat:

Sambata viitoare, eu si logodnicul meu suntem invitati la aniversarea sotului verisoarei mele si nu am nicio idee despre ce cadou am putea sa-i facem. Dati-mi si mie niste idei va rog.Cel ce-mi da cele mai multe si stralucite idei primeste funda!

Ps:Implineste 25 de ani, daca va ajuta cu ceva.

4 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Un stilou, un ac de cravata, butoni de camasa, un stick usb, un hard extern, un animal de casa care sa nu necesite loc si ingrijiri speciale, un tricou funy/serios, un aftershave, un cd cu muzica preferata, etc.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Un set de cosmetice masculine!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
in functie de buget iti vei face o idee.
http://www.fashionup.ro/beauty/cosmetice-barbati.html
un tablou/tricou/camasa/sampanie/o mapa/o geanta de birou(daca e cazul)
O zi frumoasa sa ai:)

| mona a răspuns:

Un aparat de ras gillette si o sampanie