| madalina2727 a întrebat:

Saptamana asta voi merge la o nunta importanta,sunt domnisoara de onoare.Si pentru ca sunt mai scunda de inaltime mi-am luat pantofi cu toc.Nu sunt nici scunzi,dar n-au nici tocul prea inalt,sunt potriviti si comozi,zic eu. Pentru ca nu am mai mers cu tocuri pana acum,m-am incaltat numai cu pantofi sport si orice cat mai josi sunt sigura ca acum o sa am probleme cu tocurile.Ce ma sfatuiti sa fac pentru a avea cat mai putine probleme,adica sa nu ma doara picioarele,sa pot rezista pana la sfarsitul nuntii si sa pot merge cat de cat usor?Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Sa mergi prin casa, oras cu ei. ca sa inveti sa mergi si sa te acomodezi cu ei