| oana1 a întrebat:

Bună, săptămâna viitoare fac 2 luni cu prietenul meu as vrea sa îi fac o surpriză dar nu am idee m-ati putea ajuta cu ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

O cina romantica dupa un film. Un cadou ( o prajitura in forma de inima ). Sau sa mergeti in oras la un spectacol. Eu as crede ca l-ai multumi cu ceva facut de tine. Poti personaliza tricori sau cani...

2 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Fa rezervare la un film care stii ca o sa ii placa big grin

| GHoST013 a răspuns:

NU ii interzice sa iasa la bere cu baietii. Sunt sigur ca o sa fie multumit.
Lasand gluma la o parte poti incerca un film.