| RalucaNiță a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu si ma gandeam sa-i iau un cadou original si care sa-i si placa! Culmea culmilor este ca nu stiu ce, mi s-au epuizat ideile. Va rog sa ma ajutati! Dau funda celui mai bun raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Daca are vreo pasine poti sa ii cumpericeva din domeniul ala. Sigur o sa aprecieze si o sa ii placa mult mai mult decat orice alt cadou cumparat la nimereala.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Raluca dacă iubitul tău are mașină îi poti cumpăra ceva util pentru masină, dacă nu, lui îi poti lua un ceas, sau un parfum bun, sau un set Gilette, si gel de ras. Mult succes.

| Axys a răspuns:

Un ceas de mana
un parfum
o bratara
un tricou
o sapca
ochelari de soare

nu mai am idei

| RalucaNiță explică (pentru Axys):

Vreau mai mult decat Un ceas de mana,un parfum, o bratara, un tricou, o sapca, ochelari de soare
sad

| Axys a răspuns:

O cana cu zodia lui tongue...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Trusa de recuperare după gripa porcină

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei ceva mai mult, eu zic ca o cina romantica pregatita si o noapte de dragoste ar merge perfect.
Te pup!

| duuh a răspuns:

Sa stii ca niste straini de pe un site chiar il cunosc pe iubitul tau mai bine decat tine si au idee ce lucruri ii plac!

| RalucaNiță explică (pentru duuh):

Nu e vb de asta, am spus sa-mi de-a idei. Deoarece chestiile marunte le-am facut deja!